Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/iit/strona/instytut/iit1/module/Application/Module.php on line 101
IIT Instytut Inżynierii Technicznej

Konferencja „Rozwój społeczeństwa informacyjnego w Jarosławiu”

Konferencja odbędzie się w dniu 30 maja 2018 r. (środa) o godz. 10:00 w budynku Biblioteki  PWSTE w Auli Niebieskiej. Będzie to połączenie dwóch wydarzeń „E-Jarosław:e-usługi dla mieszkańców miasta Jarosławia” oraz „Światowy Dzień Społeczeństwa Informacyjnego 2018”.

Więcej

Finał Turnieju Wiedzy Potyczki Matematyczno-Ekonomiczne

W dniu 18 maja 2018 r.  odbył się finał powiatowego turnieju wiedzy Potyczki Matematyczno-Ekonomiczne, którego patronatem objął Burmistrz Miasta Jarosławia oraz Instytut Inżynierii Technicznej Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomiczną im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu.

Więcej

Otwarty kurs tworzenia aplikacji webowych i mobilnych w języku JavaScript

Pierwsze spotkanie odbędzie się w dniu 22.05.2018 r. (wtorek) o godz. 16:00 w sali C-43. (IIT) Spotkania we wtorki i czwartki o godz. 16:00.

Więcej

Warsztaty Partycypacyjne

Szanowni Państwo,Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach poświęconych edukacyjnej grze komputerowej o tematyce partycypacji społecznej w gospodarce przestrzennej (15 czerwca w godz. 10.00-18.00). W trakcie warsztatów dowiecie się m.in. co ma wspólnego partycypacja w gospodarce przestrzennej

Więcej

Konferencja praktyków - 15 maja 2018 r.

Tegoroczna Konferencja Praktyków - Automatyka, Informatyka i Technika jest skierowana do wszystkich, którzy są zainteresowani implementacją w życiu codziennym rozwiązań i osiągnięć z obszaru automatyki i informatyki oraz ogólnie rozumianej techniki.

Więcej

Lokalne Centrum Wolontariatu

Od ponad roku przy ZSSCHiO w Jarosławiu działa Lokalne Centrum Wolontariatu, które zrzesza wolontariuszy z powiatu jarosławskiego. Zapraszamy do współpracy wolontariuszy oraz instytucje poszukujących wolontariuszy. W załączniku plakat informacyjny oraz planowane szkolenia na 2018 rok.

Więcej

Zajęcia terenowe w Katowicach

W dniu 18 kwietnia br. studenci kierunku geodezji i kartografii wzięli udział w zajęciach terenowych w ramach których zaprezentowane zostały na konkretnych przykładach kwestie projektowania przestrzeni publicznych, procesu rewitalizacji,

Więcej

Warsztaty z fizyki

Mając świadomość konieczności uatrakcyjniania kształcenia w zakresie nauk ścisłych Instytut Inżynierii Technicznej nawiązuje współpracę ze Szkołami ponadpodstawowymi.

Więcej

Dyżury Dyrekcji Instytutu Inżynierii Technicznej

Doc. dr Justyna Stasieńko  godziny przyjęć dla studentów:  wtorek godz. 8:45-9:30 ; czwartek godz. 10:00-11:00 Doc. dr Agnieszka Sobala-Gwosdz godziny przyjęć dla studentów : poniedziałek (tydzień B) godz. 13:00-14:00; wtorek (tydzień B) godz. 11:30-12:30

Więcej

Studia I stopnia o profilu praktycznym na kierunku "automatyka i elektronika praktyczna"

Decyzja Ministra  Nauki i Szkolnictwa Wyższego o nadaniu Instytutowi Inżynierii Technicznej uprawnienia do prowadzenia studiów  pierwszego stopnia o profilu praktycznym na kierunku „automatyka i elektronika praktyczna. Scan pisma w załączniku.

Więcej