Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/iit/strona/instytut/iit1/module/Application/Module.php on line 101
IIT Instytut Inżynierii Technicznej

Obowiązujący wzór strony tytułowej pracy dyplomowej w PWSTE w Jarosławiu

W załączniku umieszczony został  obowiązujący wzór strony tytułowej pracy  dyplomowej w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno- Ekonomicznej im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu. Szablon strony tytułowej jest dostępny w serwisie Archiwum Prac Dyplomowych (APD).

Więcej

Odznaczenia pracowników Instytutu Inżynierii Technicznej 2018

Z okazji 20-lecia PWSTE w Jarosławiu pracownicy Instytutu Inżynierii Technicznej zostali odznaczeni 5 grudnia br. za długoletnią pracę w służbie państwowej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania przez Ministra Edukacji Narodowej.

Więcej

GIS Day 2018 „Mapy Komputerowe i Globalny System Pozycyjny GPS”

GIS Day to święto użytkowników oraz pasjonatów Systemów Informacji Geograficznej (Geographic Information Systems, GIS). W PWSTE w Jarosławiu grono wiernych fanów z Instytutu Inżynierii Technicznej

Więcej

Studia dualne na Politechnice Śląskiej.

W załączniku informacje dotyczące  studiów dualnych na Politechnice Śląskiej.

Więcej

Nabór do III edycji projektu Gocreative- Interdyscyplinarni Specjaliści Branż Kreatywnych

W ramach projektu studenci z kierunku informatyki  będą mogli uczestniczyć w kursach w ramach: Akademii Go Creative –program certyfikowanych warsztatów.

Więcej

Dyżury Dyrekcji Instytutu Inżynierii Technicznej

W załączniku: Terminy  dyżurów - konsultacji  Dyrekcji Instytutu Inżynierii Technicznej.

Więcej

Tydzień Edukacji Informatycznej

7 grudnia rozpoczyna się Tydzień Edukacji Informatycznej, podczas którego w trakcie Godziny Kodowania (Hour of Code) firma Microsoft wraz z Code.org będzie uczyć programowania dzieci i młodzież z całego świata.

Więcej