Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/iit/strona/instytut/iit1/module/Application/Module.php on line 101
IIT Instytut Inżynierii Technicznej

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI FIRMY MDM POLSKA

Instytut Inżynierii Technicznej zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie z przedstawicielami  MDM POLSKA, które odbędzie się w dniu 31 maja 2017 roku (środa) o godzinie 11:30 w sali W-9 (J-4). Szczegóły o firmie w załączniku.

Więcej

Wykład otwarty "Informatyka w praktyce i nie tylko"

W dniu 23 maja br. w sali W18 IIT dr inż. Lucjan Pelc wraz ze studentami Koła Naukowego Informatyków poprowadzi wykład dotyczący wybranych zastosowań Informatyki - zostaną przedstawione wybrane projekty, które są realizowane lub będą realizowane w najbliższym czasie w IIT.

Więcej

Oferta pracy Z.U.G.iK. „PRYZMAT”

Z.U.G.iK. „PRYZMAT” Oddział w Częstochowie  ul. Solskiego 13 oferuje pracę dla studentów i  absolwentów  - wskazany kierunek geodezja i kartografia ,  geografów ze specjalnością kartografia .

Więcej

Konferencja Praktyków poświęcona automatyce i inteligencji budynków.

W dniach 26 i 27 kwietnia br. w PWSTE, odbyła się pierwsza Konferencja Praktyków poświęcona automatyce i inteligencji budynków. Konferencję, w imieniu Rektora PWSTE, otworzyła Pani Prorektor doc. dr Dorota Dejniak. Gośćmi honorowymi byli:  starosta powiatu..Tadeusz Chrzan

Więcej

WYKŁADY I WARSZTATY Z FIZYKI w semestrze letnim w roku akademickim 2016/2017

Instytut Inżynierii Technicznej Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno- Ekonomicznej im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu zaprasza młodzież szkół ponad gimnazjalnych na wykłady i warsztaty z fizyki. Szczegóły w załączniku.

Więcej

Kierunek geodezja i kartografia- studia II stopnia, plan studiów

Dyrekcja Instytutu Inżynierii Technicznej Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu pragnie poinformować, iż w naszej Uczelni uruchomiono studia magisterskie na kierunku geodezja i kartografia. Studia realizowane będą w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.

Więcej

Decyzja MNiSW uprawnienia do prowadzenia studiów II stopnia na kierunku geodezja i kartografia

Decyzja Mistera Nauki i Szkolnictwa Wyższego o nadanie Instytutowi Inżynierii Technicznej uprawnienia do prowadzenia studiów drugiego stopnia o profilu praktycznym na kierunku "geodezja i kartografia"

Więcej

Godziny przyjęć Dziekanatu / Centrum Obsługi Studentów

Dziekanat: Studia stacjonarne i niestacjonarne (sprawy studenckie, socjalne, ubezpieczenia studentów) Centrum Obsługi Studentów, Budynek J2  ul. Czarnieckiego 16, tel. 16-624-46-46 Godziny przyjęć:    poniedziałek - nieczynny, wtorek   9:00-17:00, Środa    9:00-17:00, czwartek  9:00-14:00 ,

Więcej