Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/iit/strona/instytut/iit1/module/Application/Module.php on line 101
IIT Instytut Inżynierii Technicznej

Spotkanie - projekt GO CREATIVE INTERDYSCYPLINARNI SPECJALIŚCI BRANŻ KREATYWNYCH.

W dniu 15.12.2017r o godz 13:00 w Centrum Kultury Akademickiej odbędzie się spotkanie informacyjne dla kandydatów do II edycji kursów w ramach projektu GO CREATIVE INTERDYSCYPLINARNI SPECJALIŚCI BRANŻ KREATYWNYCH.

Więcej

Konferencja pt „ Czas na GIS. Mapy komputerowe i Globalny System Pozycyjny GPS”

Konferencja odbędzie się 11 grudnia 2017 r. (poniedziałek), o godz. 11.00 w budynku Biblioteki, w Auli Czerwonej. Wpisuje się ona  w formułę międzynarodowej imprezy GIS Day. Szczegółowy program  w załączniku.

Więcej

Spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielami Centralnego Biura Antykorupcyjnego

Wykład i spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielem Centralnego Biura Antykorupcyjnego dla studentów i absolwentów PWSTE w Jarosławiu odbędzie się 14 grudnia 2017 r. w godzinach od 11:00 do 13:00 w Auli Niebieskiej w budynku Biblioteki. Program spotkania obejmuje:

Więcej

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w IIT

IIT jak co roku bierze czynny udział w organizowaniu wykładów i warsztatów w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W tym roku tematem przewodnim była odpowiedź na pytanie Jakich pracowników poszukują pracodawcy?

Więcej

Płatna praktyka w dziale inżynieringu

Dla studentów oferta płatnej praktyki  w dziale inżynieringu - umowa zlecenie. Szczegóły w załączniku.

Więcej

Ogólnopolski Konkurs Student-Wynalazca 2017/2018 (szczegóły w załączniku)

Politechnika Świętokrzyska zaprasza do udziału w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca, organizowanego od 2010 r. przez Politechnikę Świętokrzyską w Kielcach. Konkurs jest adresowany do studentów, doktorantów i absolwentów,

Więcej

II edycja Konferencji Naukowej „Współczesne Oblicza Informatyki”

W dniu 12 października 2017 r. w auli Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu odbyła się II edycja Konferencji Naukowej "Współczesne Oblicza Informatyki".

Więcej

Studia I stopnia o profilu praktycznym na kierunku "automatyka i elektronika praktyczna"

Decyzja Ministra  Nauki i Szkolnictwa Wyższego o nadaniu Instytutowi Inżynierii Technicznej uprawnienia do prowadzenia studiów  pierwszego stopnia o profilu praktycznym na kierunku „automatyka i elektronika praktyczna. Scan pisma w załączniku.

Więcej