OBRONY PRAC DYPLOMOWYCH NA KIERUNKU BUDOWNICTWO

W dniu 05.02.2016 r. (piątek) odbyły się obrony prac dyplomowych na kierunku budownictwo. Do obron przystąpiło 22 studentów studiów stacjonarnych.

Więcej

OBRONY PRAC DYPLOMOWYCH NA KIERUNKU GOSPODARKA PRZESTRZENNA

W dniu 5 lutego odbyły się pierwsze obrony na kierunku Gospodarki Przestrzennej. Tak jak przystało na kierunek interdyscyplinarny tematyka związana z gospodarowaniem przestrzennym była zróżnicowana.

Więcej

OBRONY PRAC DYPLOMOWYCH NA KIERUNKU GEODEZJA I KARTOGRAFIA

Obrony prac dyplomowych na kierunku geodezja i kartografia odbyły się w dniach: - dla studentów studiów stacjonarnych: 21.01.2016 r. (czwartek) Komisji przewodniczył Pan Prof. dr hab. inż. Edward Preweda,  25.01.2016 r. (poniedziałek) Komisji przewodniczył Pan Prof. dr hab. inż. Konrad Eckes

Więcej

OBRONY PRAC DYPLOMOWYCH NA KIERUNKU INFORMATYKA

W dniu 04.02.2016 r. (czwartek) o godzinie 9:00 w Instytucie Inżynierii Technicznej odbyły się obrony prac dyplomowych na kierunku informatyka u promotorów: Pana dr inż. Lucjana Pelca i Pana dr inż. Andrzeja Imiełowskiego. Gratulujemy i czekamy na kolejnych studentów.

Więcej

Politechnika Krakowska - Rekrutacja II stopnia

Politechnika Krakowska- Wydział Fizyki, Matematyki i Informatyki zaprasza na studia II stopnia.

Więcej

Absolwenci z kierunku Geodezja i Kartografia ..

Absolwenci kierunku geodezja i kartografia zajęli II miejsce w konkursie na najlepsza pracę inżynierską organizowanym przez Stowarzyszenie Geodetów Polskich.

Więcej

SPOTKANIE POŚWIĘCONE PROGRAMOWI WSPARCIA DLA ROZWOJU START-UP’ÓW W UNIJNEJ PERSPEKTYWIE 2014-2020

W dniu 3.12.2015 r. odbyło się spotkanie mające przybliżyć studentom poznanie możliwości wsparcia rozwoju start-upów w unijnej perspektywie 2014-2020. Prelegentami byli pracownicy IIT dr inż. Lucjan Pelc oraz dr inż. Piotr Dziurdzia. W spotkaniu uczestniczył Prorektor dr inż. Ryszard Pukała.

Więcej

INFORMACJA DLA STUDENTÓW – OBCOKRAJOWCÓW

W związku trwającym okresem gromadzenia i przetwarzania danych statystycznych, dotyczących studentów, uprzejmie prosimy wszystkich studentów zagranicznych, aby zgłosili się w najbliższych dniach do Sekcji Współpracy Międzynarodowej i programu Erasmus+ w celu uzupełnienia

Więcej

Tydzień Edukacji Informatycznej

7 grudnia rozpoczyna się Tydzień Edukacji Informatycznej, podczas którego w trakcie Godziny Kodowania (Hour of Code) firma Microsoft wraz z Code.org będzie uczyć programowania dzieci i młodzież z całego świata.

Więcej

Konkurs Fotograficzny „Detal w architekturze Miasta Jarosławia”

Zarząd Stowarzyszenia Miłośników Jarosławia zaprasza do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu fotograficznego „Detal w architekturze miasta Jarosławia” Regulamin oraz szczegóły konkursu znajdują się w załączonym pliku.

Więcej

Spotkanie z przedstawicielem Podkarpackiej Izby Inżynierów Budownictwa

Studenckie Koło Naukowe Budownictwa i Materiałów Budowlanych zaprasza na spotkanie z przedstawicielem Podkarpackiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Więcej

Seminarium Instytutu Inżynierii Technicznej

Dnia 10 grudnia 2015 r. (czwartek) o godzinie 10:00 w sali W-18 odbędzie się Seminarium Instytutu Inżynierii Technicznej PWSTE. Seminarium będzie miało charakter otwarty. Zapraszamy pracowników oraz studentów IIT.

Więcej

Współpraca Koła Naukowego "Geo Plan" z Urzędem Miasta w Jarosławiu

Współpraca Studenckiego Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej "GEO PLAN" z Urzędem Miasta w Jarosławiu.

Więcej

Wsparcie dla rozwoju Start- up'ów

W dniu 03.12.2015 r. (czwartek) o godz. 13:00 w Auli Niebieskiej w budynku Biblioteki odbyło się spotkanie pt. Wsparcie dla rozwoju Start-up'ów w unijnej perspektywie 2014-2020#

Więcej

GIS Day 2015 - Mapy Komputerowe i Globalny System Pozycyjny GPS

GIS Day 2015 Mapy Komputerowe i Globalny System Pozycyjny GPS    -   23 listopad 2015 r. (poniedziałek) Biblioteka PWSTE, Aula czerwona

Więcej

Konkurs multimedialny "To MY tworzymy świat" pod patronatem firmy Canon

Wiodący na świecie producent aparatów fotograficznych, kamer i urządzeń drukujących zaprasza studentów do udziału w projekcie multimedialnym i konkursie pod hasłem "To MY tworzymy Świat", który objęto Honorowym Patronatem Ośrodka Rozwoju Edukacji.

Więcej

Konferencja - Edukacja dla Rozwoju - Gospodarka solidarna strategią rozwoju lokalnego

Program Konferencji   - Edukacja dla Rozwoju    - Gospodarka solidarna strategią rozwoju lokalnego  organizowanej w ramach VI DNI KULTURY SOLIDARNOŚCI

Więcej

Studenci gospodarki przestrzennej na jubileuszu SSE Euro-Park Mielec

Świętujemy 20 urodziny SSE Euro-Park Mielec

Więcej