Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/iit/strona/instytut/iit1/module/Application/Module.php on line 101
IIT Instytut Inżynierii Technicznej

Wykłady i pokazy pt. „Dlaczego warto uczyć się nauk ścisłych i technicznych”

14 czerwca w Auli Niebieskiej uczelnianej Biblioteki wykładowcy oraz studenci Instytutu Inżynierii Technicznej już po raz piąty przedstawiali wiedzę techniczną w przystępny sposób. Celem spotkania pn. „Dlaczego warto uczyć się nauk ścisłych i technicznych”

Więcej

Oferta pracy Customer Service Specialist

W załączniku szczegóły oferty.

Więcej

Oferta pracy Inżynier Elektronik

W załączniku szczegóły oferty pracy ważnej do dnia 14.07.2017 r.

Więcej

Oferta pracy Z.U.G.iK. „PRYZMAT”

Z.U.G.iK. „PRYZMAT” Oddział w Częstochowie  ul. Solskiego 13 oferuje pracę dla studentów i  absolwentów  - wskazany kierunek geodezja i kartografia ,  geografów ze specjalnością kartografia .

Więcej

Konferencja Praktyków poświęcona automatyce i inteligencji budynków.

W dniach 26 i 27 kwietnia br. w PWSTE, odbyła się pierwsza Konferencja Praktyków poświęcona automatyce i inteligencji budynków. Konferencję, w imieniu Rektora PWSTE, otworzyła Pani Prorektor doc. dr Dorota Dejniak. Gośćmi honorowymi byli:  starosta powiatu..Tadeusz Chrzan

Więcej

Kierunek geodezja i kartografia- studia II stopnia, plan studiów

Dyrekcja Instytutu Inżynierii Technicznej Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu pragnie poinformować, iż w naszej Uczelni uruchomiono studia magisterskie na kierunku geodezja i kartografia. Studia realizowane będą w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.

Więcej

Decyzja MNiSW uprawnienia do prowadzenia studiów II stopnia na kierunku geodezja i kartografia

Decyzja Mistera Nauki i Szkolnictwa Wyższego o nadanie Instytutowi Inżynierii Technicznej uprawnienia do prowadzenia studiów drugiego stopnia o profilu praktycznym na kierunku "geodezja i kartografia"

Więcej