Spotkanie Rady Pracodawców w Instytucie Inżynierii Technicznej

Spotkanie Rady Pracodawców w Instytucie Inżynierii Technicznej W dniu 20 kwietnia 2016 r. w Instytucie Inżynierii Technicznej odbyło się coroczne spotkanie z przedstawicielami przedsiębiorców oraz organizacji biznesowych. W tym roku z grona przedsiębiorców odwiedziły nas firmy:

Więcej

Oficjalne przekazanie przez studentów IIT projektów graficznych witaczy w Urzędzie Miasta Jarosław

W dniu 10 marca br. w Urzędzie Miasta Jarosław odbyło się oficjalne przekazanie projektów graficznych witaczy przygotowanych przez Koło Naukowe Geo Plan oraz Koło Naukowe Informatyków Instytutu Inżynierii Technicznej Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu.

Więcej

Seminarium „Nowoczesne narzędzia inżyniera elektronika”

W dniu 11.04.2014 z inicjatywy Instytutu Inżynierii Technicznej Państwowej, przy współpracy studentów z Koła Naukowego Elektroników „Foton” odbyło się seminarium „Nowoczesne narzędzia inżyniera elektronika” oraz pokazy sprzętu elektronicznego.

Więcej

IV edycja Dni Gier

W dniach 7 i 8 kwietnia 2016 r. w murach PWSTE w Jarosławiu odbyła się IV edycja Dni Gier. Podobnie jak w latach ubiegłych organizatorem było Koło naukowe informatyków, działające przy Instytucie Inżynierii Technicznej.

Więcej

Czas rozdawania dyplomów, uścisk dłoni i gratulacje, zdjęcia, uśmiechy są niezapomnianymi chwilami.

Czas rozdawania dyplomów, uścisk dłoni i gratulacje, zdjęcia, uśmiechy są niezapomnianymi chwilami.

Więcej

Pokazy sprzetu elektronicznego - Nowoczesne Narzędzia Inżyniera Elektronika

Zapraszamy na pokazy sprzetu elektronicznego - Nowoczesne Narzędzia Inżyniera elektronika

Więcej

DNI GIER -spotkanie twórców i miłośników gier komputerowych

ZAPRASZAMY NA DNI GIER - spotkanie twórców i miłośników gier komputerowych

Więcej

OBRONY PRAC DYPLOMOWYCH NA KIERUNKU BUDOWNICTWO

W dniu 05.02.2016 r. (piątek) odbyły się obrony prac dyplomowych na kierunku budownictwo. Do obron przystąpiło 22 studentów studiów stacjonarnych.

Więcej

OBRONY PRAC DYPLOMOWYCH NA KIERUNKU GOSPODARKA PRZESTRZENNA

W dniu 5 lutego odbyły się pierwsze obrony na kierunku Gospodarki Przestrzennej. Tak jak przystało na kierunek interdyscyplinarny tematyka związana z gospodarowaniem przestrzennym była zróżnicowana.

Więcej

OBRONY PRAC DYPLOMOWYCH NA KIERUNKU GEODEZJA I KARTOGRAFIA

Obrony prac dyplomowych na kierunku geodezja i kartografia odbyły się w dniach: - dla studentów studiów stacjonarnych: 21.01.2016 r. (czwartek) Komisji przewodniczył Pan Prof. dr hab. inż. Edward Preweda,  25.01.2016 r. (poniedziałek) Komisji przewodniczył Pan Prof. dr hab. inż. Konrad Eckes

Więcej

OBRONY PRAC DYPLOMOWYCH NA KIERUNKU INFORMATYKA

W dniu 04.02.2016 r. (czwartek) o godzinie 9:00 w Instytucie Inżynierii Technicznej odbyły się obrony prac dyplomowych na kierunku informatyka u promotorów: Pana dr inż. Lucjana Pelca i Pana dr inż. Andrzeja Imiełowskiego. Gratulujemy i czekamy na kolejnych studentów.

Więcej

Absolwenci z kierunku Geodezja i Kartografia ..

Absolwenci kierunku geodezja i kartografia zajęli II miejsce w konkursie na najlepsza pracę inżynierską organizowanym przez Stowarzyszenie Geodetów Polskich.

Więcej

Tydzień Edukacji Informatycznej

7 grudnia rozpoczyna się Tydzień Edukacji Informatycznej, podczas którego w trakcie Godziny Kodowania (Hour of Code) firma Microsoft wraz z Code.org będzie uczyć programowania dzieci i młodzież z całego świata.

Więcej

Konkurs Fotograficzny „Detal w architekturze Miasta Jarosławia”

Zarząd Stowarzyszenia Miłośników Jarosławia zaprasza do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu fotograficznego „Detal w architekturze miasta Jarosławia” Regulamin oraz szczegóły konkursu znajdują się w załączonym pliku.

Więcej

Spotkanie z przedstawicielem Podkarpackiej Izby Inżynierów Budownictwa

Studenckie Koło Naukowe Budownictwa i Materiałów Budowlanych zaprasza na spotkanie z przedstawicielem Podkarpackiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Więcej

Seminarium Instytutu Inżynierii Technicznej

Dnia 10 grudnia 2015 r. (czwartek) o godzinie 10:00 w sali W-18 odbędzie się Seminarium Instytutu Inżynierii Technicznej PWSTE. Seminarium będzie miało charakter otwarty. Zapraszamy pracowników oraz studentów IIT.

Więcej

Współpraca Koła Naukowego "Geo Plan" z Urzędem Miasta w Jarosławiu

Współpraca Studenckiego Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej "GEO PLAN" z Urzędem Miasta w Jarosławiu.

Więcej