Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /var/system/home/iit/strona/instytut/iit1/module/Application/Module.php on line 101
IIT Instytut Inżynierii Technicznej

WYKŁADY I WARSZTATY Z FIZYKI w semestrze letnim w roku akademickim 2016/2017

Instytut Inżynierii Technicznej Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno- Ekonomicznej im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu zaprasza młodzież szkół ponad gimnazjalnych na wykłady i warsztaty z fizyki. Szczegóły w załączniku.

Więcej

Uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom kierunków inżynierskich

Dyrekcja Instytutu Inżynierii Technicznej serdecznie zaprasza absolwentów kierunków inżynierskich wraz z rodzinami  na uroczystość wręczenia dyplomów, która odbędzie się w dniu 1 kwietnia (sobota) 2017 r. o godz. 9:30 w Auli Niebieskiej  Biblioteki PWSTE w Jarosławiu przy ul. Czarnieckiego 16.

Więcej

Inteligentne rozwiązania audiowizulane.

W dniu 28 lutego br. odbył się w budynku biblioteki PWSTE otwarty wykład wraz z prezentacją i warsztatmi pt. Inteligentne rozwiązania audiowizulane. Zajęcia poprowadził Kierownik działu dystrybucji wrocławskiej firmy A+V p. mgr inż. Nartosz Kowalewski.

Więcej

Kierunek geodezja i kartografia- studia II stopnia, plan studiów

Dyrekcja Instytutu Inżynierii Technicznej Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu pragnie poinformować, iż w naszej Uczelni uruchomiono studia magisterskie na kierunku geodezja i kartografia. Studia realizowane będą w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.

Więcej

Decyzja MNiSW uprawnienia do prowadzenia studiów II stopnia na kierunku geodezja i kartografia

Decyzja Mistera Nauki i Szkolnictwa Wyższego o nadanie Instytutowi Inżynierii Technicznej uprawnienia do prowadzenia studiów drugiego stopnia o profilu praktycznym na kierunku "geodezja i kartografia"

Więcej

Godziny przyjęć Dziekanatu / Centrum Obsługi Studentów

Dziekanat: Studia stacjonarne i niestacjonarne (sprawy studenckie, socjalne, ubezpieczenia studentów) Centrum Obsługi Studentów, Budynek J2  ul. Czarnieckiego 16, tel. 16-624-46-46 Godziny przyjęć:    poniedziałek - nieczynny, wtorek   9:00-17:00, Środa    9:00-17:00, czwartek  9:00-14:00 ,

Więcej