plakat_Kongresit2014.jpg

2 października 2014 roku w Rzeszowie odbędzie się branżowa, informatyczna konferencja organizowana przez KlasterIT.pl - Kongres Profesjonalistów IT. To świetna okazja również dla studentów, aby poznać nowoczesne rozwiązania informatyczne i ludzi, którzy za nimi stoją (to być może Twoi przyszli pracodawcy!). Będą również goście specjalni z globalnych firm typu Microsoft, Unify, IBM.
Dla studentów kierunków informatycznych przygotowaliśmy specjalną pulę wejściówek w super cenie! Wykorzystaj tą szansę! Zarejestruj się już dziś. Ilość miejsc ograniczona!
www.KongresProfesjonalistowIT.pl 

GEODETA.jpg

"GEODETA" magazyn geoinformacyjny , czerwiec 2014

Porozumienie uczelni i biznesu geodezyjnego

Możliwości wynikające z perspektywy finansowej Unii Europejskiej na lata 2014-2020 stały się impulsem do podpisania porozumienia o współpracy między uczelniami kształcącymi na kierunku geodezja i kartografia, a organizacjami przedsiębiorców geodezyjnych. Wśród ośmiu sygnatariuszy porozumienia znajduje się również Instytut Inżynierii Technicznej PWSTE w Jarosławiu .

Przedmiotem porozumienia jest inicjowane, przygotowywanie i składanie projektów : naukowych, badawczych i innych , objętych pakietem krajowych i wojewódzkich programów operacyjnych.    

Seminarium v0.5 (FINAL).jpg

Seminarium na temat DZIECKO A GRY KOMPUTEROWE 

14.06. b.r. Koło Naukowe Informatyki wraz z opiekunem zorganizowało dla rodziców dzieci Uniwersytetu Dziecięcego oraz dla wszystkich chętnych seminarium nt. Dziecko a gry komputerowe

phoca_thumb_m_dsc_0023.jpg

Warsztaty dla młodzieży szkół gimnazjalnych 

Dnia 13.06.2014 r. Instytut gościł po raz pierwszy młodzież ze szkół gimnazjalnych. Przygotowana oferta dla młodzieży dotyczyła lekcji pokazowych z fizyki, elektroniki oraz informatyki

_MG_7576.JPG

KOLEJNI ABSOLWENCI INFORMATYKI WYJEŻDŻAJĄ NA STAŻE DO NIEMIEC!

 W dniu 31 maja 2014 r. odbyło się spotkanie dyrekcji Instytutu Inżynierii Technicznej, doc. dr Doroty Dejniak oraz doc. dr Justyny Stasieńko, ze stażystami zakwalifikowanymi do udziału w projekcie „EUSAINFO – Europejski Staż dla Absolwentów Informatyki PWSTE w Jarosławiu” realizowanym w ramach programu „Uczenie się przez całe życie – Leonardo da Vinci”. Okazją do spotkania było zakończenie kursów językowych oraz kulturoznawczych prowadzonych dla przyszłych stażystów w ramach przygotowania pedagogiczno-kulturowego zaplanowanego w projekcie przed wyjazdem na staż.